КЗО "Навчально-виховний комплекс №71 "Спеціалізована школа художньо-архітектурного напрямку - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради


запам'ятати

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Звіт директора школи

 

Звіт директора школи

на звітній конференції батьківського та педагогічного колективів

КЗО "Навчально-виховний комплекс №71 "Спеціалізована школа художньо-архітектурного напрямку - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради,

 яка відбулася 5 вересня 2019 року

 

Протягом 2018-2019 навчального року основними напрямками роботи школи були:

 - навчальна робота

  •           впровадження стандартів освіти нової української школи, плідна співпраця вчителів, батьків та дітей на засадах взаємної довіри й поваги;
  •           реалізація потреби ще одного комп’ютерного класу (кабінету), придбання ноутбуків;
  •           продовження формату батьківських зборів, започаткованого у 2017-2018 н.р. саме для аналітичних висновків: «бере» чи «не бере» учень запропоновані знання; отже, визначення шляхів виходу на кращій рівень;
  •           спрямованість роботи педагогічного колективу на урахування особливостей окремих учнів та специфіки окремих колективів.

 

Підсумками роботи школи за рік стали:

38 випускників 11А класу, серед яких одна срібна медалістка

 

Якість  результатів ЗНО 2019:
 українська мова – 58% (складало 38)
 математика – 74% (складало 23)
 історія України - 100% (складало 17)

 біологія - 78% (складало 9) 
 англійська мова – 71% (складало 24)

 

Учні школи брали активну участь у всіх етапах Всеукраїнських олімпіад з базових предметних дисциплін і отримали такі результати:

 

Халік Ангеліна (9-арх) – I місце на районній, I – на міській, III – на обласній олімпіаді з хімії, II місце на районній олімпіаді з математики, 
III місце на районній олімпіаді з географії
Рожкова Софія (8-арх) – III місце на районній олімпіаді з української мови
Балаханов Костянтин (7-а) – III місце на районній олімпіаді з української мови
Пономарьов Роман (11-арх) - I місце на районній олімпіаді з географії
Цимбал Олександр (11-арх) - I місце на районній олімпіаді з програмування

Кравець Ярослава (11-арх) - III місце на міській олімпіаді з комп’ютерної графіки
Лагута Аліса (7-арх) - I місце на районній, II місце на міській олімпіаді з образотворчого мистецтва
Анікіна Уляна (9-арх) - III місце на міській олімпіаді з російської мови II місце на районній олімпіаді з образотворчого мистецтва
Різниченко Марія (10-арх) - I місце на районній олімпіаді з образотворчого мистецтва
Певець Аліса (9-арх) - I місце на районній олімпіаді з образотворчого мистецтва

 

- виховна робота

   Пріоритетними напрямками у виховній роботі школи є:

·        формування ключових компетентностей нової української школи, потрібних для успішної самореалізації у суспільстві;

·         орієнтування на європейські цінності, виховання дитини як особистості, інноватора, патріота;

·        здатність розуміти твори мистецтва, формувати власні мистецькі смаки, самостійно виражати ідеї, досвід та почуття за допомогою мистецтва;

·        уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами в рамках сталого розвитку, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя;

·        уміння працювати з іншими на результат, попереджати і розв’язувати конфлікти, досягати компромісів. Повага до закону, дотримання прав людини і підтримка соціокультурного різноманіття;

·        розвиток навичок співпраці  у команді, спілкування у багатокультурному середовищі.

    Важливим компонентом є співпраця із батьківською громадою, залучення батьків до реалізації спільних проектів.

 

Підсумки роботи виховної частини

Учні школи із задоволенням брали участь у різноманітних творчих конкурсах та колективних справах, які були направлені на виховання в учнях гуманізму, патріотизму, колективізму, естетичного смаку, підвищення інтересу до історії народу та країни:

  •           Шкільний проект «Музей на уроці» (5-11 класи)
  •          День шедевру (1-4 класи)
  •          Районний та міський конкурс «Півгодинки на цікавинки», (І місце, 4арх клас)
  • Районний фестиваль «Найкраща дівчинонька – чарівна україночка», (лауреат фестивалю Кузнецова М., 7А клас) 
  • Районний фестиваль «Плине кача» до Дня Героїв Небесної Сотні, (лауреати фестивалю Халік А., Морозевич О., Ступнікер Є., 9арх)
  • Районний конкурс «Відкрий для себе Україну», (учасники 5арх клас)
  • Районний фестиваль «Наш дух не зламати, свободи не вбити», (лауреати Макарова М., Руденко І., 6А; гран-прі Кругліковська М., 4арх)
  • Районний конкурс вокалістів, (ІІ місце Кобяк В, 3А і Шарай Н., 3арх)
  • Міський етап конкурсу «Собори наших душ», (І місце Тлустова Д, 8арх і Іванова Г., Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура)

  • Державні свята та пам`ятні дати українського народу:

      День української писемності та мови, День українського козацтва,

      День Соборності, День Гідності і Свободи, День пам’яті героїв Крут, День

      добровольця, День вишиванки, День миру

  • Свято Масляної

  • Тематичні дні: день науки, день казок, день ґудзиків, день кішок 
  • Екскурсія до музею АТО.
  • Екскурсії на острів Хортиця, міста Львів та Одеса
  • Збір матеріалів для музею школи

 

- робота у напрямку спеціалізації

 

Школа продовжує активно впроваджувати свою художньо-архітектурну спеціалізацію:

  • зберігається кількість профільних класів;
  • працює шкільний проект «Музей на уроці»;
  • у школі проводилась районна олімпіада з образотворчого мистецтва;
  • активна співпраця с ПДАБА (заняття старших школярів на базі академії);
  • творча співпраця з художньою школою, міськими бібліотеками та художніми музеями;
  • систематично проводяться предметні тижні художньо-естетичного циклу;
  • організовуються персональні виставки учнів школи

 

-фізична культура і спорт

Основні досягнення:

Таеквон-до. Чемпіонат Дніпропетровської області

Галиченко С.(6А) – І місце

Бабенко Г.(6А) – ІІ місце

 

Таеквон-до. Чемпіонат України

Пуценко А. (6А) -  І місце

Галіченка С. (6А)  - ІІ місце

Лосенко М. (3А)- ІІ місце

Лосенко Є. (3А)- ІІІ місце

 

Козацький двобій. Чемпіонат міста Дніпро

Галиченко С.(6А) – І місце

 

Футбол. Районні змагання з футзалу

Збірна НВК №71 – ІІ місце

 

Футбол. Чемпіонат Дніпропетровської області

Збірна 2009 р.н. – І місце

Збірна 2007-2009 р.н. – ІІ місце

 

Черлідинг. Чемпіонат Європи

Стрижевська М.(5арх) – ІІІ місце

 

 

-матеріальний блок

 

За бюджетні кошти, отримані за допомогою депутата міської ради

Гельфера Г.А:

 

Ремонт кабінету історії ………………………………………..144577 грн

Ремонт учительської …………………………………………..84339 грн

Ремонт кабінету мови………………………………………….110409 грн

Ремонт кабінету мови………………………………………….110953 грн

Ремонт підсобного приміщення при спортивній залі .............36294 грн

Комплект меблів для класної кімнати (2018 р.)………………27006 грн

Набір тренажерів (2018 р.)……………………………………...188661 грн

 

Разом: (роботи завершені)………………………………………702239 грн

 

Роботи, що заплановані у 2019 р.:

Ремонт актової зали ……………………………………………….188385 грн

Реконструкція повітропроводу на шкільному подвір’ї…………55935 грн

 

 

За кошти з міського бюджету:

Ремонт дощової каналізації ……………………………………29908 грн

Баскетбольний майданчик………………………………...........225391 грн

Шкільні меблі……………………………………………………35328 грн

Інтерактивна панель……………………………………………..132000 грн

Промивання системи опалення та ревізія електрощитової……23420 грн

Доочищення води (фільтри з березня 2019р)…………………...3995+6361 грн

Дератизація та дизенсекція……………………………………….908 грн

Лабораторні дослідження (перед табором та після ремонту)…..654 грн

Страхування вчителів………………………………………………23676 грн

 

За батьківські кошти:

 

Косметичний ремонт в їдальні

Заміна нагрівального баку на всі кабінети

Ремонт ізолятору

Заміна дверей до підвалу та ремонт сходинок

Придбання стендів (кабінет історії, хімії,виховна кімната початкової школи, коридори)

Та інші витрати згідно звітів голів батьківських комітетів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт директора школи

на звітній конференції батьківського та педагогічного колективів

КЗО "Навчально-виховний комплекс №71 "Спеціалізована школа художньо-архітектурного напрямку - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради,

 яка відбулася 7 червня 2018 року

 

( повна версія звіту)

 

  Протягом 2017-2018 навчального року основними напрямками роботи школи були:

Навчальна робота:

Посилення напрямку «навчати брати, отримувати знання»

  • Реалізація потреби ще одного комп’ютерного класу (кабінету)
  • або придбання комплекту переносних ноутбуков (планшетів)
  1. Батьківські збори наступного року(осінь-весна) продовжаться в форматі, започаткованому в 2017-2018 н.р., саме для аналітичних висновків: «бере» чи «не бере» учень запропоновані знання; отже, визначення шляхів виходу на кращій рівень. Можливо, батькам буде запропоновано анкети,  комплексні запитання тощо.
  • Загальні збори  батьків класу теж будуть проводитись: класний керівник та батьківська громадськість мають змогу збирати батьків в серпні-вересні та травні-червні, а також на свята.
  • Питання до конкретних вчителів повинні формулюватись з урахуванням особливостей окремих учнів та специфіки окремих колективів
Виховний блок:
  1. Ввели в дію кімнату виховної роботи (перевага кімнати в тому, що не треба кожного разу переносити заняття, як у випадку з мінізалом, та вносити-виносити меблі). Деякі класи провели апробацію кімнати:
    • Лекційно-демонстративне використання;
    • Планується проводити конкурси читців, захисту проектів тощо;
    • Проводяться репетиції заходів (словесно-музичний напрямок)
  1. Очікуємо меблі для кабінету психолога, плануємо відновити  проведення «круглих столів» з темами для різних вікових груп.
Матеріальний блок:

2018 рік

  1. Почався ремонт кабінетів хімії, інформатики, групи подовженого дня
  2. Очікуємо можливості ремонту покрівлі, баскетбольного майданчику, їдальні        
  3. Сподіваємось на можливість заміни асфальту на плитку перед центральним ґанком
  4. Розраховуємо на отримання спорт-комплексу
  5. Очікуємо  парти, шафи в окремі кабінети

План на 2019 рік

  1. Відремонтувати кабінети історії, іноземної мови
  2. Відремонтувати стелі на 4-х поверхах
  3. Зробити поруччя на бічних сходах
  4. Організувати комп’ютерний клас
  5. Придбати обладнання в кабінети хімії, фізики

 

Підсумками роботи школи за рік стали:

28 випускників 11 архітектурного классу, серед яких  є 4  золоті  та срібні медаліcтки     

 

Учні школи брали активну участь у всіх етапах Всеукраїнських олімпіад з базових предметних дисциплін і отримали такі результати:

  • Бутиріна Ольга (11-арх клас) - ІІ  місце на районній,  ІІ місце на міській  та ІІ  місце на обласній олімпіаді з хімії, ІІ місце у відбірковому турі та ІІІ  за рейтингом результат серед учнів 11 класу на міській  олімпіаді з інформаційних технологій.
  • Мірошниченко Марія (11-арх клас) - ІІІ  місце на міській олімпіаді з російської мови та літератури,  участь в олімпіаді з програмування (максимальний бал в теоретичному турі)
  • Михайловська Ірина (11-арх) - І місце на міській олімпіаді з ОТМ
  • Лушпа Катерина (11-арх) – ІІІ місце на районній олімпіаді з ОТМ, участь в обласному конкурсі  з веб-дизайну та веб-програмування
  • Чала Марина (11-арх) – ІІ місце на міській олімпіаді з ОТМ, участь в олімпіаді з комп’ютерної графіки
  • Вітряк Марія (11-арх клас) – переможець районного конкурсу читців
  • Тлустова Дар’я (7-арх) – І місце на районній та І місце на міській олімпіаді з ОТМ.
  • Чала Марина (11-арх) – ІІ місце на міській олімпіаді з ОТМ, участь в олімпіаді з комп’ютерної графіки
  • Тлустова Дар’я (7-арх) – І місце на районній та І місце на міській олімпіаді з ОТМ.
  • Рожкова Софія (7-арх) – І місце на районній олімпіаді з біології.
  • Халік Ангеліна (8-а) – ІІ місце на районній олімпіаді з географії
  • Анікіна Уляна (8-а) - ІІ місце на міській олімпіаді з ОТМ
  • Рудоміна Катерина (7-арх) – ІІІ місце на міській олімпіаді з російської мови.
  • Кравець Ярослава (10-арх) - ІІ місце на міській олімпіаді з ОТМ
  • Дудник Крістіна (8-а) – І місце на міській олімпіаді з ОТМ
  • Морозевич Олександр (8-а) – ІІ місце на районній олімпіаді з географії
  • Певець Яніта (6-а клас) - І місце на районній олімпіаді з ОТМ.
  • Дегтярьова Марина (7-Арх) – ІІІ місце на районній олімпіаді з біології та ІІ місце на районній олімпіаді з ОТМ.
  • Поєнко Михайло (7-арх) - ІІІ місце на районній олімпіаді з математики та ІІІ місце на міській олімпіаді з фізики

Виховна робота

Багато уваги приділялось протягом року виховній роботі з учнями. Школярі із задоволенням брали участь у різноманітних творчих конкурсах та колективних справах, які були направлені на виховання в учнях гуманізму, патріотизму, колективізму, естетичного смаку, підвищення інтересу до історії народу та країни:

  • Районний фестиваль «Найкраща дівчинонька – чарівна україночка» 
  • Районний фестиваль «Плине кача» до Дня Героїв Небесної Сотні.
  • Районний конкурс «Відкрий для себе Україну».
  • Районний фестиваль «Наш дух не зламати, свободи не вбити»
  • День української писемності та мови
  • День українського козацтва
  • День соборності
  • Військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура)
  • Свято Масляної
  • День української кухні
  • Екскурсія до музею АТО.
  • Екскурсії на острів Хортиця, міста Львів та Одеса
  • Збір матеріалів для музею школи

Робота у напрямку спеціалізації

Школа продовжує активно впроваджувати свою художньо-архітектурну спеціалізацію:

  • Зберігається кількість профільних класів
  • Працює шкільний проект «Музей на уроці»
  • У школі проводилась районна олімпіада з образотворчого мистецтва
  • Активна співпраця с ПДАБА (заняття старших школярів на базі академії)
  • Творча співпраця з  художньою школою, міськими бібліотеками та художніми музеями
  • Систематично проводяться предметні тижні художньо-естетичного циклу
  • Організуються персональні виставки учнів школи

Фізкультура і спорт

Учні школи у цьому році не залишились осторонь від спортивних досягнень.

          Найкращі спортсмени нашої школи:

  • Троян Данило (6-а) – посів І місце на чемпіонаті Європи по таеквон-до
  • Троян Дарина (2-а) – посіла І місце на чемпіонаті Європи по таеквон-до
  • Поєнко Михайло (7-арх) – посів ІІ місце на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування
  • Пуценко Артем (5-а) – посів І місце на чемпіонаті Європи по таеквон-до
  • Лосенко Нікіта (2-а) – посіла І місце на чемпіонаті Європи по таеквон-до
  • Лосенко Катерина (2-а) – посів І місце на чемпіонаті Європи по таеквон-до
  • Метельков Деніс (5-а) – посів І місце на чемпіонаті України з кікбоксінгу

 

Ми щиро вдячні усім небайдужим до рідної школи за розуміння її проблем  та допомогу у їх вирішенні.

 

Готуємося до  нового навчального року!!!